Авторизация
 
 

В Ізмаїлі відкриють відділення інтервенційної радіології


В Ізмаїлі на базі Дунайської обласної лікарні з’явиться відділення інтервенційної радіології. Тут лікуватимуть хворих на гострий мозковий інсульт, повідомила заступниця начальника Ізмаїльської РВА Марина Деной.
Наразі підготовка до відкриття інсультного блоку йде повним ходом. Було проведено капітальний ремонт у приміщеннях, де розмістяться палати інтенсивної терапії та реанімація, а також облаштовано санвузли та душові з урахуванням обмежених можливостей пацієнтів.
Нове відділення буде оснащено унікальним ангіографічним обладнанням виробництва Philips. Воно дасть змогу оперативно надавати медичну допомогу ургентним пацієнтам із гострим мозковим інсультом за найсучаснішими стандартами, обстежувати й лікувати патології судин різних органів і систем, визначати наявність внутрішньої кровотечі, а також інші процеси та хвороби, які неможливо виявити іншим шляхом.

Наразі проводиться монтаж ангіографа, готується пакет документів для отримання ліцензії на його експлуатацію. Крім цього, сформовано дві бригади фахівців, які готові надавати високоспеціалізовану допомогу і працювати з обладнанням.
Зазначимо, ангіографічне обладнання виробництва Philips отримано завдяки Міністерству охорони здоров’я України та спільному зі Світовим банком проєкту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Загалом в Одеській області таких 9, серед них – Ізмаїльський район.


Фотогалерея к новости:
{photos}


Рейтинг новости: 
теги: Ізмаїл
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]