Авторизация
 
 
  • 14:00 – Избиение женщины в Одессе военным – в полиции рассказали подробности 
  • 11:01 – В Одессе за неделю родились 95 детишек 

Зухвала крадіжка – українську класику вирішили доєднати до «російської культури»

повідомили у посольстві.[/quote]
Реакція посольства, скриншот
Українські дипломати наголосили, що «культурна апропріація, або простіше кажучи, – крадіжка чужої культурної спадщини, традиційно входить до російського гібридного арсеналу.
Культура продовжує цинічно використовуватися для легітимізації російської агресії. Відомо, що роками цей фестиваль «російського фільму» спирався на підтримку російської влади. Очевидно, що, незважаючи на ніби формальну зміну акцентів організаторами, їх методи багато в чому залишаються незмінними».
Відзначимо, що організатором фестивалю є асоціація Une autre Russie «Інша росія». Але ж бачимо, що вона не інша, а саме та, яку ми знаємо…
Додамо, що фільм Сергія Параджанова «Тіні забутих предків» був знятий режисером у 1964 році на базі київської кіностудії імені Олександра Довженка. Стрічка здобула світову славу на багатьох міжнародних фестивалях. Фільм також заклав основи українського поетичного кіно, а після протестів проти арештів українських інтелектуалів став одним із головних символів дисидентського руху та боротьби українців із радянським режимом.
Радянська влада посадила режисера до в’язниці.
Цього року виповнилося 100 років з дня народження всесвітньо відомого українського режисера вірменського походження.
[quote]Нагадаємо: Сергія Параджанова реабілітовано[/quote]

Рейтинг новости: 
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]