Авторизация
 
 
  • 11:14 – Фотохудожник з Кілії змінює обличчя українського Придунав’я 
  • 19:40 – Генсек ООН закликав реформувати Раду Безпеки ООН 

Болградські морпіхи отримали допомогу з Болгарії

Болградські морпіхи отримали допомогу з Болгарії

Повний мікроавтобус допомоги для військовослужбовців 88 окремого батальйону морської піхоти, які виконують бойові завдання по відбиттю російської агресії, передали сьогодні військовим гості з Республіки Болгарія, повідомляє кореспондент «Топора».
Різноманітні крупи та макаронні вироби, олію, консерви, цукор, шкарпетки, теплі шапки, а також медикаменти придбав та привіз захисникам України лідер партії «Зелений рух», яка входить до коаліції «Демократична Болгарія», Владислав Панєв.
Представник медичної служби частини відзначила, що антисептики, протизапальні ліки, знеболювальні, перев’язувальні матеріали, які передали військовим болгарські друзі, допоможуть зберегти здоров’я нашим захисникам.

Болгарський політик та його помічники подякували українським військовим за їх героїчну боротьбу по захисту Незалежності та демократичних цінностей. Також під час спілкування були обговорені варіанти надання необхідної допомоги у подальшому.
Додамо, що доставка та передача допомоги відбулася за сприяння членів громадської організації «Св. Кирил та Мефодій», народного депутата України Антона Кіссе, його команди та Обласного центру болгарської культури (Болград).


Рейтинг новости: 
теги: Болград
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]