Авторизация
 
 

В Болградській громаді готуються до перейменування вулиць

В Болградській громаді готуються до перейменування вулиць

В Болградській територіальній громаді створена та почала працювати комісія щодо перейменування об’єктів топоніміки, повідомляє кореспондент «Топора».

В комісію, згідно з рішенням виконкому Болградської міськради, увійшли представники структурних підрозділів Болградської міськради, депутати, керівники національно-культурних центрів, музеїв, розташованих на території громаді, старости населених пунктів. Очолила комісію секретар Болградської  міської ради Віра Ніколаєнко.
Згідно із прийнятим Положенням «Про комісію з питань перейменування (найменування) об’єктів топоніміки, вулиць, провулків, площ, розташованих на території Болградської територіальної громади», її основними завданнями є:
– підготовка переліку об’єктів топоніміки, вулиць, провулків, площ, розташованих у Болградської міській територіальній громаді, що потребують перейменування на засадах, насамперед, відновлення та збереження історичної топоніміки;
– визначення обґрунтованих найменувань нових та упорядкування існуючих об’єктів топоніміки, вулиць, провулків, площ;
– організація роботи щодо розгляду пропозицій фізичних та юридичних осіб щодо найменування й перейменування об’єктів топоніміки,  вулиць, провулків, площ;
– опрацювання отриманих матеріалів, підготовка відповідних пропозицій необхідних для формування подання з питань перейменування (найменування) об’єктів топоніміки, вулиць, провулків, площ, яке в подальшому буде винесено на розгляд сесії Болградської  міської ради.
Також комісія працює над розробкою Порядку перейменування об’єктів топоніміки, вулиць, провулків, площ, розташованих на території Болградської  територіальної громади, та присвоєння їм імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій для винесення на розгляд сесії міської ради.
По інформації начальника відділу містобудування та архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та державного архітектурно будівельного контролю Болградської міської ради Людмили Арнаут, яка являється заступником голови комісії, вже проведено два засідання комісії. Підготовлений проект Порядку перейменування.., який буде розглянутий членами комісії в найближчий час та поданий на затвердження сесії міськради.
На даний час уточнюється загальний перелік вулиць та провулків населених пунктів громади – їх нараховується більше 170. Скільки з них буде запропоновано для перейменування, поки що не зрозуміло.
Відзначимо, що перш ніж питання про перейменування буде розглядатися на сесії міськради, воно повинно пройти громадські слухання.
Додамо, що після затвердження Порядку перейменування.., свої пропозиції щодо найменування й перейменування об’єктів топоніміки, вулиць, провулків, площ на території Болградської територіальної громади зможуть подавати фізичні та юридичні особи, громадські організації.
Нагадаємо, що нещодавно рішенням сесії міськради в населених пунктах Болградської територіальної громади були виправлені помилки в назвах деяких вулиць та провулків, яких припустилися при перекладі на українську мову.

Рейтинг новости: 
теги: Болград
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]