Авторизация
 
 

Випускниця Городненської школи – серед кращих академіків України

Випускниця Городненської школи – серед кращих академіків України

Випускниця Городненської загальноосвітньої школи Городненської громади Болградського району Єлизавета Нєдєльчева досягла високого результату у підсумковому ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН – 2022, повідомляє кореспондент «Топора».
Дівчина набрала 91,97 бала зі 100 можливих і посіла трете місце в науковій секції «Психологія» наукового відділення «Хімія та біологія», що згідно вимог конкурсу вважається перемогою.
Єлизавета підготувала на конкурс – захист Малої академії наук дослідницьку роботу «Тривожність як чинник психосоматичних розладів», яка була признана кращою серед учасників конкурсу під час другого (обласного) етапу конкурсу. https://topor.od.ua/starsheklassnitsa-iz-gorodnego-pobedila-v-oblastnom-konkurse-man/
Додамо, що під час навчання Єлизавета неодноразово займала призові місця у різноманітних конкурсах, олімпіадах, форумах як на обласному так і на Всеукраїнському рівнях. Цього року вона стала однією з сімнадцяти представників Одеської області, які посіли призові місця на фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН.

Рейтинг новости: 
теги: Болград
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]