Авторизация
 
 

В Одесі стартує міжнародний літературний фестиваль

З 23 до 27 вересня 2020 року, Одеса учергове перетвориться на центр літературного життя. Тут відбудеться 6-й міжнародний літературний фестиваль. Через читання, дискусіі та лекціі це мультикультурне портове місто на березі Чорного моря прагне підкреслити актуальність літератури — особливо для міжнародного обміну.

В Одесі стартує міжнародний літературний фестиваль

Повну програму можно переглянути на сайті, певні події відбуватимуться онлайн. Варто звернути вашу увагу на кілька особливих подіи:
– Виступ Томаса Венцлови (онлайн), великого поета Литви, центральною темою творчості якого є втрачена Батьківщина. Він говоритиме про теперішнє і маибутнє Центральноі та Східноі Європи.
– Дводеннии маистер-клас в Університеті Мечникова — иого учасники зможуть довідатися про особливості перекладу поезіі і спробують перекладати самі.
– Музичнии проєкт поета Дмитра Лазуткіна і музиканта Бориса Севастьянова »Артерія« презентуватиме 12 поетичних пісень у супроводі джазовоі музики.

В Одесі стартує міжнародний літературний фестиваль

– Дискусія »Мрія Європи«, під час якоі Андрій Бондар (поет), Вахтанґ Кебуладзе (філософ і письменник) та Олів’є Ґес (юрист та журналіст) розмовлятимуть про втрачені можливості.
– Ніч поезіі, під час якоі виступатимуть Мюріель Пік (онлайн), Мун Чонхі (онлайн) — перша кореиська жінка, яка самостіино публікувала власні літературні тексти — поруч з украінськими поетками Катериною Калитко та Маріанною Кіяновською. Вони презентують своі тексти, які розкривають іхні погляди на поезію та світ.
– Серед одеських одеських авторів представлені: Тая Найденко, Андрій Хаєцький, Борис Херсонський.

В Одесі стартує міжнародний літературний фестиваль

Цього року через епідеміологічну ситуацію деякі подіі відбуватимуться у комбінованому форматі. У програмі їх промаркировано спеціальними позначками. Трансляція відбудуться на саиті фестивалю, а також на сторінці у мережі Facebook

Події, які заплановані у Зеленій залі Будинку вчених відбудуться із дотриманням усіх заходів безпеки. Враховуючи соціальну дистанцію, кількість глядачів буде обмежена 30 присутніми. Всі вони мають бути у масках. Ми рекомендуємо людям, які погано почуваються, залишатися вдома, щоб захистити себе та інших.

 

 


Источник - Культурометр
Рейтинг новости: 
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
теги: Анонс
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
иконка
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]