Авторизация
 
 

В Україні з’являться європейські “сили заспокоєння” у разі укладення мирної угоди

В Україні з’являться європейські “сили заспокоєння” у разі укладення мирної угоди

пише низка ЗМІ.
За його словами, ці “сили заспокоєння” все ще знаходяться на етапі планування, але це не будуть миротворчі сили. І Росія не має права диктувати, що буде відбуватися на території України.
“Ми домовилися про це, і ми будемо працювати над цим. Так, будуть сили заспокоєння за участю низки європейських країн, і ці сили будуть розгорнуті в Україні”, – розповів Макрон.

Він зазначив, що не всі європейські країни бажають взяти участь, але “нам не потрібна одностайність, щоб досягти цього”. Війська будуть розташовані не на лінії зіткнення, а натомість розгорнуті в “стратегічних районах”.
“Британський і французький начальники штабів зберуть команду, яка зустрінеться з українськими колегами. Українці розкажуть нам, які їхні потреби”, – сказав французький лідер.
Також він повідомив, що було ухвалено рішення доручити міністрам закордонних справ розробити пропозиції щодо моніторингу припинення вогню в Україні. На це виділили три тижні.
Нагадаємо, сьогодні у Парижі відбувся саміт “коаліції охочих” за участі представників 31 країни, а також керівництва ЄС і НАТО. На зустрічі мали обговорити перспективу розгортання в Україні гарантійних сил як частину майбутнього мирного врегулювання за підтримки США.
Нагадаємо, раніше повідомлялось, президент Володимир Зеленський заявив, що російські війська готують наступ на Сумську та Харківську області. Він запланований на весну.

Рейтинг новости: 
теги: Новини
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]