Авторизация
 
 
  • 16:54 – Жнива-2024: на Одещині зібрали понад 1,5 млн тонн зерна 
  • 13:43 – На пляже под Одессой открылся мини-парк динозавров 

Екологи розповіли про причини замору риби на Одещині

були відібрані по факту замору водних біоресурсів у лимані, про що інтернет-газета «Топор» інформувала раніше.
За інформацією фахівців, виявлено перевищення гранично допустимих концентрацій по азоту амонійному в 66 разів.
Амонійний азот міститься у більшості водойм, проте його вміст коливається залежно від сезону та навколишнього оточення, пов’язаного з діяльністю підприємств. Влітку його концентрація збільшується, насамперед через бактеріальне розкладання органічних речовин. При підвищеному вмісті амонію санітарний стан водойми різко погіршується.
Крім того, спеціалісти виявили зниження розчинного кисню в 1,3 раза внаслідок високої температури повітря, що також призводить до загибелі водних біоресурсів.
На Одещині автомобіль зірвався зі схилу і впав на пляж: постраждала дитина

Рейтинг новости: 
теги: Новини
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]