Авторизация
 
 
  • 16:54 – Жнива-2024: на Одещині зібрали понад 1,5 млн тонн зерна 
  • 13:43 – На пляже под Одессой открылся мини-парк динозавров 

У Білгород-Дністровському районі не дозволили безпідставно витрати 47 млн грн бюджетних коштів

повідомили в обласній прокуратурі.
Встановлено, що у 2021 році між КЗ Татарбунарської міської ради «Спортивний клуб Татарбунари» та підприємством, за результатами відкритих торгів, укладено договір на закупівлю робіт з «Реконструкції майнового комплексу стадіону «Колос» м. Татарбунари».
Разом з тим, дія договору продовжувалась без визначення джерела фінансування, без бюджетних асигнувань, та фактично без мети реального настання наслідків.
В Арцизі в кошторисі ремонту школи завищили ціну будматеріалів

У зв’язку із зазначеним, прокурорами, в порядку ст. 23 Закону України «Про прокуратуру», повідомлено Татарбунарську міську раду Білгород-Дністровського району як засновника КЗ «Спортивний клуб Татарбунари» про порушення процедури закупівлі з метою вжиття відповідних заходів, направлених на реальний захист та поновлення інтересів держави. Наразі договір розірвано.

Рейтинг новости: 
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]