Авторизация
 
 
  • 16:54 – Жнива-2024: на Одещині зібрали понад 1,5 млн тонн зерна 
  • 13:43 – На пляже под Одессой открылся мини-парк динозавров 

«Батьківщина» Одещини організувала дводенний фестиваль хореографічного мистецтваДо Дня захисту дітей в місті Балта, Подільського району Одещини, відбувся дводенний фестиваль хореографічного мистецтва — «Промінь Надії в дитячих руках».
Ініціатором та директором фестивалю виступила депутатка Подільської райради фракції «Батьківщина», директорка «Балтської спеціальної школи Одеської обласної ради» Любов Безкоровайна, а головним координатором фестивалю — художній керівник та директор студії «Фаворит» Лариса Редько.
На відкритті фестивалю були присутні голова «Батьківщини» Одещини Олег Радковський, заступник керівника партосередку Подільського району, депутат облради Олександр Барський та керівниця «Батьківщини» в Балтській громаді Людмила Антонова, які також допомогли в організації заходу.


«Хореографічний фестиваль засновано нашою «Балтською спеціальною школою Одеської обласної ради» та Одеською обласною дитячою хореографічною студією «Фаворит». Цьогоріч він проводився вперше, але за кількістю учасників та колективів маємо надію, що фестиваль стане щорічним», — розповіла Любов Безкоровайна.
У свою чергу голова «Батьківщини» Одещини, перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський, вітаючи учасників фестивалю зазначив, що проведення таких масштабних культурних заходів є дуже важливим для вивчення та збереження українського народного танцю та традицій.

«Шановні організатори, дітки та батьки — ви робите неоціненний внесок у збереження та популяризацію нашого культурного надбання. Кожен ваш крок на сцені — це крок до зміцнення нашої держави, до єднання поколінь та плекання національної гордості. Наша команда докладе усіх зусиль аби фестиваль продовжував працювати і став щорічним. І нехай кожен ваш виступ буде черговою сходинкою до великих перемог і досягнень», — сказав у вітальному слові Олег Радковський.
У фестивалі прийняли участь творчі колективи Одеської обласної хореографічної студії «Фаворит», Зразкової хореографічної студії «Подоляночка» міста Подільськ, «Балтської спеціальної школи Одеської обласної ради» та вихованці дошкільної освіти — Ясла-садок №11 «Журавонька», Ясла-садок №9 «Івушка» та Ясла-садок №3 «Оленка» міста Балта.
Як розповіла головний координатор фестивалю, художній керівник та директор студії «Фаворит» Лариса Редько, фестиваль «Промінь Надії в дитячих руках» проводиться з метою пізнання хореографічної культурної спадщини і досягнень регіонів України, встановлення дружніх контактів між творчими колективами, популяризації мистецтва танцю у молодіжному та дитячому середовищі та виявлення і підтримки талановитих дітей.


По завершенню виступів Олег Радковський та Лариса Редько нагородили грамотами та подяками усіх керівників творчих колективів закладів освіти, що приймали участь у фестивалі.Також, за гарною традицією, «батьківщинівці» привезли для діток подарунки – іноземні препарати для покращення імунітету і вітамінного балансу.


Рейтинг новости: 
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
иконка
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]