Авторизация
 
 
  • 16:54 – Жнива-2024: на Одещині зібрали понад 1,5 млн тонн зерна 
  • 13:43 – На пляже под Одессой открылся мини-парк динозавров 

В Ізмаїлі демонтують меморіальні таблички з пам’ятника морякам-дунайцям і замінять інші


З пам’ятника воїнам Дунайської військової флотилії, що розташований в Ізмаїлі, незабаром демонтують меморіальні таблички. Про це йдеться в рішенні виконкому Ізмаїльської міськради від 22 квітня номер 381.
Демонтаж буде проведено відповідно до законів «Про засудження і заборону пропаганди російської імперської політики в Україні та деколонізації топонімії», «Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».
Під дію законів підпадають – меморіальна дошка Сергію Горшкову, яка розміщена на пам’ятнику морякам-дунайцям, меморіальна дошка на честь моряків Дунайської військової флотилії, а також табличка з написом на зворотному боці.
Ще чотирнадцять пам’ятних табличок, через те, що вони написані російською мовою, підлягають заміні. Це меморіальні дошки на честь Віктора Дудниченка, Олександра Вакульського, Миколи Савицького, Миколи Куликова, Миколи Клушина, Анатолія Лєщева, Феодора Тульчіанова, Олександра Маламена, Віктора Пилипенка, Луки Капікраяна, Федора Семенюка. Також замінять меморіальну дошку, що увічнює пам’ять ізмаїльців єврейської національності, загиблих у роки нацистської окупації в таборах примусової праці; дошку і написи на пам’ятнику воїнам-інтернаціоналістам, загиблим в Афганістані; написи на Братській могилі, що розташована на площі Перемоги.
Зазначимо, в рамках закону «Про засудження і заборону пропаганди російської імперської політики в Україні та деколонізації топонімії» в Ізмаїлі демонтують пам’ятник Сергію Тучкову. Провести роботи доручено Управлінню житлово-комунального господарства за рахунок коштів, передбачених на благоустрій міста.

Рейтинг новости: 
теги: Новини
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]