Авторизация
 
 

Вбивство українського баскетболіста в Німеччині: нападника затримали

повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.
“Генеральне консульство в Дюссельдорфі вже провело переговори із главою поліції міста Ессен. Консули наголосили на необхідності якнайшвидшого проведення розслідування та притягнення злочинця до відповідальності”, – розповів Ніколенко.
За його словами, за наявною інформацією, поліція вже затримала нападника. Тривають слідчі дії.
“Консульська установа також контролює лікування іншого постраждалого українця (Артема Козаченка, – ред.). Йому надається необхідна медична допомога в лікарні Ессена. Стан нашого громадянина стабільний, загроз його життю немає”, – додав він.
Нагадаємо, 17-річний Володимир Єрмаков та його друг Артем Козаченко виступали за молодіжну команду ART Giants (U-19) з Дюссельдорфа.
Загинув один з кращих українських льотчиків-штурмовиків

Як повідомлялось раніше, напередодні матчу в суботу ввечері на українських баскетболістів напали невідомі особи та завдали ножових поранень. Про те, що на баскетболістів напали через те, що вони українці за національністю, стверджують очевидці. Внаслідок нападу хлопці отримали численні поранення. На жаль, життя Володимира Єрмакова не вдалося врятувати.

Рейтинг новости: 
теги: Новини
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]