Авторизация
 
 

В Одеській академії знайшли факультет-привід

повідомили у Держаудитслужби за результатами ревізії навчального закладу.[/quote]
Державні аудитори встановили, що «в академії було створено факультет заочної та магістерської підготовки, який не об’єднує жодної кафедри та лабораторії (що є порушенням Закону України «Про вищу освіту»). За рахунок коштів загального фонду бюджету також введено посаду декана вказаного факультету, на утримання якого зайво витрачено бюджетних коштів на понад один мільйон гривень».
Також йдеться про те, що у навчальному закладі «з порушенням законодавства та понад встановлений ліміт було виплачено на півмільйона гривень стипендій студентам денної форми, які навчалися за державним замовленням, а в окремих випадках безпідставно виплачувалися стипендії у завищеному розмірі».
Відзначимо, що на шістьох відповідальних посадових осіб навчального закладу складені протоколи щодо притягнення до адміністративної відповідальності, а матеріали ревізії передані до ГУ Національної поліції в Одеській області.
[quote]Верховна Рада схвалила штраф порушникам комендантської години[/quote]

Рейтинг новости: 
теги: Новини
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]