Авторизация
 
 
  • 20:56 – Одесситы продолжают требовать от Одесской мэрии помогать военным (фото) 
  • 18:01 – Блэкаут в Украине возможен по двум причинам, - министр энергетики 

Одеська районна рада виступила приймаючою стороною відкриття представництва міжнародної організації ALDA в Одесі
Голова Одеської районної ради Віталій Барвіненко очолив захід, присвячений відкриттю в Одесі представництва ALDA – Європейської асоціації європейської демократії. У зустрічі з європейським партнерами також взяв участь Одеський міський голова Геннадій Труханов.
Діяльність представництва LDA Odesa у партнерстві з органами місцевого самоврядування та країнами – членами ЄС має сприяти реконструкції і розвитку місцевих громад в Одеському районі. Ця мета реалізовуватиметься шляхом імплементації проєктів співпраці між партнерами з України та ЄС у спільно визначених тематичних сферах. Головний принцип діяльності осередків ALDA – розбудова демократичних засад знизу догори, від локальних ініціатив громад на місцях – до загальнодержавних зрушень на краще.
Відкриваючи захід, Віталій Барвіненко підкреслив:
– Відкриття місцевого представництва міжнародної організації ALDA – дуже важливий показник співробітництва з партнерами з ЄС та громадянським суспільством. Бо, по суті, ми створюємо хаб для імплементації кращих європейських практик ефективного місцевого управління та посилення демократії участі. Для мене особисто це дуже важлива подія, адже я завжди фокусувався на міжнародному співробітництві, ефективному представленні інтересів Одеського регіону на макрорівні – у Європі та за її межами. Тому не дивно, що Одеська районна рада стала першою районною радою в країні, яка вступила в Європейську асоціацію місцевої демократії. І, зокрема, завдяки цьому цей рік став дуже показовим в нашій раді щодо розвитку нових інструментів просування ефективного управління при залученні громадян до участі у місцевому самоврядуванні, сприяючи таким чином співробітництву між місцевою владою та громадянським суспільством. Очевидно, що співробітництво з такою провідною міжнародною неурядовою організацією сприятиме поліпшенню функціонування місцевого самоврядування та покращенню регіональної політики. (Нагадаємо: нещодавно Віталій Барвіненко обраний віце-президентом Української асоціації районних та обласних рад з питань міжнародного і міжрегіонального співробітництва та представником у міжнародних організаціях).
Для підписання відповідного Меморандуму та участі у відкритті представництва до Одеси приїхали Президент ALDA Оріано Оточан, Генеральний секретар ALDA Антонелла Вальморбіда, представник регіону Фріулі-Венеція-Джулія (Італія) Алессандро Переллі, Директор Фонду Foster Europe для сприяння європейських регіонів Стефан Лютгенау, Директор офісу ALDA у Скоп’є та координатор на Балканах Катіца Янева. Онлайн участь у засіданні взяли: Президент Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Марк Кулз, Президент Коміcії CIVEX Комітету регіонів ЄС Патрік Моліноз, представник регіону Істрія (Хорватія) Джессіка Аквавіта. Вони та представники громадських організацій з Одеси поділилася своїм досвідом розбудови громадянського суспільства та побудови локальної демократії. Головним меседжем європейців було переконання, що Україна своєю боротьбою з ворогом теж відстоює демократичні засади в Європі і переконливо доводить, що має, зрештою, стати рівноправним членом європейської спільноти. Також звучали запевнення в тому, що нас будуть всіляко підтримувати і у нашій боротьбі, і на шляху до вступу в ЄС.
Модератором заходу виступила член Консультативної ради ALDA, депутатка Одеської райради Інна Волкова.
Підписантами Меморандуму виступили Одеська районна рада як приймаюча сторона LDA, ALDA – Європейська асоціація місцевої демократії як партнер-координатор, Фонд Foster Europe для сильних європейських регіонів (Австрія), Регіон Істрія (Хорватія), Регіон Фріулі-Венеція-Джулія (Італія) та представники громадянського суспільства України: Центр регіональних досліджень і Одеська обласна організація Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України».
LDA Odesa виступатиме платформою для співпраці, діалогу та обміну досвідом і кращими практиками між органами місцевого самоврядування, партнерами з ЄС та громадянським суспільством. Делегатом LDA Odesa одноголосно затверджена Юлія Підгородинська, депутатка Одеської районної ради.Рейтинг новости: 
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
иконка
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]