Авторизация
 
 

Профільний комітет не підтримав відставку міністра культури


Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики більшістю голосів не підтримав відставку міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка.
«Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики більшістю голосів не підтримав відставку Міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка.
Питання про відставку Міністра буде розглядатися шляхом голосування в сесійній залі Верховної Ради України», - йдеться на сторінці комітету.
Комітет розглянув заяву Олександра Ткаченка про відставку з посади, заслухав його та ознайомилися зі звітом про роботу Міністерства за час його каденції

Члени Комітету порушили проблемні питання діяльності Довженко-Центру, необхідності заборони релігійних організацій, пов’язаних з державою-агресором, й інші актуальні питання сфери культури, зокрема витрачання бюджетних коштів на виготовлення серіалів, які доцільно було б фінансувати комерційним шляхом.

Нагадаємо, що Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко повідомив 21 липня, що подав заяву про відставку «через хвилю непорозуміння щодо важливості культури під час війни».

Цьому передувало звернення президента України, в якому він заявив, що просить прем’єра Дениса Шмигаля розглянути заміну міністра культури та інформаційної політики.
Франція готова допомогти у відновленні культурної спадщини Одещини

Рейтинг новости: 
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]