Авторизация
 
 
 • 10:01 – В Одессе памятник Пушкину обрисовали буквами Z и V 
 • 17:01 – В Одесской области готовят общий план стабилизации ситуации с экстренными отключениями электроснабжения 
 • 14:01 – В Одессе снизился уровень заболеваемости COVID-19 

Право на вето не може бути правом на вбивство: петиція руху "Геть РФ із ООН!" набрала вже 200 тисяч голосів, як підтримати
Автори ініціативи "Kick Russia out of the UN" наполягають на тому, що Росія не є ні членом Ради Безпеки, ні ООН взагалі, адже вона не пройшла процедуру вступу до організації згідно зі статтею 4 її Статуту. Вони створили відповідну петицію, яка вже набрала понад 200 тисяч підписів.
Петиція розміщена на платформі Change.org, де набирає популярності, щогодини збільшуючи кількість підписантів. До 300 голосів, необхідних для розгляду петиції, залишилося кілька кроків.
"Нам випав історичний шанс покласти край найбільшому обману в історії міжнародної політики – незаконному перебуванню Російської Федерації у складі ООН. Вигнати Росію з ООН і Радбезу! Право на вето – не може бути правом на вбивство!" – наголошують автори петиції.
Ініціативна група вимагає від ООН надати документи, на підставі яких РФ вважають членом Ради Безпеки ООН та самої Організації. Адже у чинному Статуті ООН серед членів організації значиться Радянський Союз як держава, що все ще існує. А про Росію там немає жодного слова.
РФ вважає себе єдиною правонаступницею колишнього СРСР, однак це не закріплено жодними документами на міжнародному рівні. І членство Росії в ООН замість колишнього Союзу є обманом.
Автори ініціативи вимагають припинення членства РФ в ООН.
"Двері ООН для Російської Федерації повинні бути зачинені, оскільки для вступу в ООН, згідно зі статтею Статуту, РФ має зупинити агресивну війну в Україні та повернутися до міжнародно визнаних кордонів. Тільки миролюбні держави можуть стати членами ООН", — ідеться на сайті ініціативної групи.

"Такий курс дій позбавить Росію права вето в ООН, яке блокує багато мирних рішень, і відновить мир і порядок у міжнародній спільноті", – наголошують автори петиції.
Підтримати петицію можна за посиланням: https://www.change.org

Рейтинг новости: 
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
иконка
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 • Комментируют
 • Сегодня
 • Читаемое
Мы в соцсетях
 • Facebook
 • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]