Авторизация
 
 
  • 10:01 – В Одессе памятник Пушкину обрисовали буквами Z и V 
  • 17:01 – В Одесской области готовят общий план стабилизации ситуации с экстренными отключениями электроснабжения 
  • 14:01 – В Одессе снизился уровень заболеваемости COVID-19 

Молдова відправить на зберігання в Україну резервний газ

Молдова відправить на зберігання в Україну резервний газ

Молдавська державна компанія Energocom відправить на зберігання в газових сховищах України 15 млн. м³ газу, про що раніше домовлялись в Одесі. Додаткові обсяги закуплять у російсько-молдавській компанії Moldovagaz за рішенням урядової комісії з надзвичайних ситуацій на чолі з прем’єром Наталією Гаврилицею.
Як повідомляють молдавські ЗМІ, перші обсяги у розмірі 10 млн. м³ закуплять за ціною $1882,78 за тисячу кубів. До зазначеної ціни також додадуть вартість транспортування через транспортну систему компанії Moldovatransgaz.
У жовтні пройде закупівля ще однієї партії газу – 5 млн м³ за ціною $1058,11 за тисячу кубів, розрахованою станом на 23 вересня.
Компанія Energocom вирішила відправити закуплене резервне паливо до газових сховищ України.
Раніше Інтернет-газета «Сокира» повідомляла, що в ході тристоронньої зустрічі в Одесі міністри закордонних справ та міністри енергетики України, Румунії та Молдови домовилися створити єдиний енергетичний фронт для протидії газовому шантажу Росії. У ході зустрічі Україна запропонувала східноєвропейським партнерам розміщувати резервний газ в українських газових сховищах з метою підвищення енергетичної безпеки країн в осінньо-зимовий період.
Компанія Moldovagaz є акціонерним товариством, контрольний пакет акцій якої належить російському “Газпрому”. Частка капіталів Moldovagaz розподілена наступним чином:
50% акцій – ПАТ «Газпром» Росія;
35,33% – Агентству держвласності при Мінекономіці Молдови;
13,4% – Держкомітет з управління майном Придністровського регіону;
5% – інші акціонери.

Рейтинг новости: 
теги: Новини
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]