Авторизация
 
 
  • 10:01 – В Одессе памятник Пушкину обрисовали буквами Z и V 

Ризик морської десантної операції в Одесі залишається, речник ОВА

Ризик морської десантної операції в Одесі залишається, речник ОВА

Ймовірність проведення російськими військами морської десантної операції в Одесі не є нульовою, але шансів захопити місто немає жодних. Таку оцінку дав речник Одеської ОВА Сергій Братчук.
Коментую інформацію агентства Bloomberg, Сергій Братчук наголосив, що система оборони Одеси покращується кожен день, усвідомлюючи стратегічну  важливість міста та, зокрема, портової інфраструктури для доставки товарів.
” Ми розуміємо свою стратегічність. Ми розуміємо, що ми морські ворота держави. Система оборони удосконалюється кожного дня. Вона вибудовувалася із 24 лютого так, щоб жоден ворог не зміг сюди ні суходолом, ні морем проникнути”, – підкреслив він.
Спікер Одеської ОВА уточнив, що ризик морської десантної операції все ж таки залишається через дії Чорноморського флоту РФ.
Читайте також: Гагаузи Молдови перенесли надзвичайний з’їзд депутатів через ризик дестабілізації

«Але наразі немає приготувань до цієї дуже коштовної операції. Крім того, вона має бути забезпечена, ця десанта операція: з суходолу або з повітря. На суходолі просування ворога немає, навпаки, на південному напрямку, хоч повільно, але просуваються наші ЗСУ”, – додав він.
Раніше радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк також оцінив можливість загострення ситуації на південних кордонах країни. За його словами, загроза ескалації Придністровського конфлікту існувала у перші два місяці після повномасштабного вторгнення, але сьогодні вона є мінімальною.
Джерело: УНІАН

Рейтинг новости: 
теги: Новини
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]