Авторизация
 
 
  • 17:01 – В Одессе выбирают лучший проект по благоустройству Театральной площади 
  • 14:49 – В Одессе появился бесплатный вай-фай на улицах, который работает во время блэкаута 
  • 12:36 – Стало известно, когда стабилизируется ситуация со светом в Одессе 

В Молдові позбавлятимуть громадянства за участь у війні проти України

В Молдові позбавлятимуть громадянства за участь у війні проти України

Ризики залучення жителів східних регіонів Республіки Молдова до війни Росії проти України досить великі. Правоохоронцям країни доручили вивчити питання посилення покарання та позбавлення громадянства осіб, які виявили бажання воювати на боці агресора.
Таке рішення ухвалено на засіданні Вищої ради безпеки Молдови, яке відбулося минулими вихідними.
Як розповіла прес-служба президента Молдови, молдавського громадянства мають намір позбавляти осіб, які мають і молдавський, і російський паспорти. Для громадян з одним молдавським громадянством планують посилити покарання.
«Існує ризик мобілізації молдавських громадян, які мешкають у східних районах країни. Для запобігання подібним діям ми розглядаємо можливість позбавлення громадянства Республіки Молдова осіб із молдавським та російським громадянством, які воюватимуть на боці агресора. Крім цього, вивчається можливість посилення покарань для осіб, які переходять на бік агресора і мають лише молдавське громадянство — без громадянства РФ», – йдеться у повідомленні для ЗМІ за підсумками засідання ВРБ.
Читайте також: Румунія з Молдовою просять Україну відмовитись від визнання молдавської мови

Крім того, Міністерству закордонних справ та європейської інтеграції доручено ініціювати двосторонні консультації з Російською Федерацією з метою виключення випадків призову молдавських громадян, які проживають у Російській Федерації, в рамках мобілізаційних заходів, що проводяться.
Міністерство та інші відповідальні структури вживуть необхідних заходів для підтримки молдавським громадянам, які бажають повернутися на батьківщину з території Російської Федерації. Посольство вже веде активну роботу з вирішення всіх завдань, кількість яких збільшилася.

Рейтинг новости: 
теги: Новини
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]