Авторизация
 
 
  • 10:01 – В Одессе памятник Пушкину обрисовали буквами Z и V 
  • 17:01 – В Одесской области готовят общий план стабилизации ситуации с экстренными отключениями электроснабжения 
  • 14:01 – В Одессе снизился уровень заболеваемости COVID-19 

В Ізмаїлі обговорили проблемні питання стану водойм та водосховищ району

В Ізмаїлі обговорили проблемні питання стану водойм та водосховищ району

24 вересня Ізмаїл з робочим візитом відвідав голова Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко. Головною метою приїзду стала нарада щодо вирішення проблемних питань стану водойм та водосховищ Ізмаїльського району, яка відбулася у великій залі засідань виконкому.
На Одещині налічується 45 озер, у тому числі 8 прісноводних Придунайських озер: Ялпуг, Кугурлуй, Катлабух, Китай, Сасик, Кагул, Картал та Саф’яни, які за площею є найбільшими в порівнянні з іншими водоймами області. Всі зазначені водойми та водостоки з річки Дунай зазнали значного негативного впливу в попередні роки через недосконале управління та експлуатацію, а також зміни клімату. Замулені та зарослі рослинністю вони потребують робіт з розчищення.
В аварійному стані знаходиться і захисна дамба на Дунаї, яка створює загрозу питному водозабору Ізмаїла, зазначив голова ОВА.

«Обласна військова адміністрація приділяє пріоритетну увагу вирішенню цих питань. Адже природно-кліматичні умови півдня Одещини мають значний вплив на кількість та якість води у зазначених водоймах Придунав’я, вода з яких використовується для потреб фермерських господарств та населення регіону, зокрема для зрошення та питного водопостачання» – відзначив Максим Марченко.
Так, голова ОВА дав доручення надати варіанти наповнення водою озера Ялпуг. Також заплановано відновлення та ремонт шлюзів у водосховищах Саф’янівської громади для підтримки належного рівня води у придунайських озерах.
Крім цього, було відпрацьовано шляхи вирішення проблеми поглиблення Білгородського каналу у місті Вилкове.

Рейтинг новости: 
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]