Авторизация
 
 
  • 15:26 – Болгари вимкнули освітлення радянського пам’ятника на підтримку України 
  • 13:20 – Командиров полка “Азова” из Мариуполя освободили из плена (видео) 
  • 10:13 – Великий обмін полоненими: на кого обміняли кума Путіна 

Молдова вимагає від Придністров’я вивести незаконні пости із зони безпеки

Молдова вимагає від Придністров’я вивести незаконні пости із зони безпеки

Делегація Молдови в Об’єднаній контрольній комісії (ОКК) вимагає від влади Придністровського регіону прибрати із Зони безпеки незаконно встановлені пости. Відповідну заяву молдавська сторона зробила під час робочої зустрічі у Бендерах.
Як повідомляють молдавські ЗМІ з посиланням на Бюро з реінтеграції Молдови, представники Молдови заявили, що зазначені пости перешкоджають вільному пересуванню громадян та створюють загрозу ситуації у Зоні безпеки. На їхню думку, ОКК має втрутитися та забезпечити виведення незаконних постів із зони відповідальності Змішаних миротворчих сил.
Представники Кишинева запропонували новий проект рішення, який зобов’язує Тирасполь дотримуватись положень Угоди від 21 липня 1992 р. і відмовитися від своїх односторонніх дій.
Під час обговорення питання сторони так і не досягли консенсусу і було ухвалено рішення зробити перерву для проведення додаткових консультацій.
Друга важлива тема, порушена на зустрічі, стосується нещодавніх інцидентів на миротворчій посаді поблизу міста Вадул-луй-Воде. Щоб уникнути напруженості такого роду Об’єднаному військовому командуванню, запропоновано подати пропозиції щодо коригування внутрішніх інструкцій.
Нове засідання комісії відбудеться за тиждень.

Рейтинг новости: 
теги: Новини
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]