Авторизация
 
 

В Ізмаїльському районі готують додаткові місця для переселенців

В Ізмаїльському районі готують додаткові місця для переселенців

У зв’язку з тим, що в багатьох населених пунктах України внаслідок російської агресії зруйновано інфраструктуру і неможливо розпочати опалювальний сезон, багато хто починає переїжджати в більш благополучні для життя регіони. Найближчим часом до Одеської області, зокрема Ізмаїльського району, очікується приїзд близько 50 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

Керівництво Ізмаїльського району вже веде переговори із власниками баз та представниками бізнесу щодо додаткового розміщення переселенців. Про це повідомили на офіційній сторінці Ізмаїльської РДА.
Так, 12 вересня у Вилковому та Кілії начальник Ізмаїльської районної військової адміністрації Родіон Абашев зустрівся з власниками баз відпочинку з метою обговорення порядку розміщення внутрішньо переміщених осіб на території Вилківської та Кілійської громад.
Також у форматі зустрічі із представниками готельного бізнесу відбувся візит до Рені заступника голови Ізмаїльської РДА Сергія Проданова. Низка нарад відбулася і в Ізмаїлі.
У ході зустрічей представники влади та бізнесу обговорили низку питань, зокрема – порядок взаємодії з бізнесом щодо розміщення ВПО, механізм державної компенсації за житлово-комунальні послуги тим, хто безкоштовно надав притулок внутрішньо переміщеним особам, вирішення житлово-побутових питань ВПО та інші.
Як стало відомо, власники баз та представники готельного бізнесу Ізмаїльського району готові розміщувати у себе переселенців за умови, що всі перераховані вище питання будуть врегульовані.
Раніше голова Одеської ОВ Максим Марченко закликав регіон готуватися до масового прийому переселенців. Однією з причин він назвав контрнаступ українських військ на півдні України.

Рейтинг новости: 
теги: Ізмаїл
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]