Авторизация
 
 
  • 17:01 – В Одессе выбирают лучший проект по благоустройству Театральной площади 
  • 14:49 – В Одессе появился бесплатный вай-фай на улицах, который работает во время блэкаута 
  • 12:36 – Стало известно, когда стабилизируется ситуация со светом в Одессе 

ЗАЕС повністю зупинена – Енергоатом

ЗАЕС повністю зупинена – Енергоатом

У неділю, 11 вересня, о 03:41 6-й енергоблок ЗАЕС відключили від енергомережі. Йде підготовка до його охолодження та переведення в холодний стан. Про це повідомляє Енергоатом.
Зазначається, що останні три доби 6-й енергоблок працював у режимі острова, забезпечуючи лише власні потреби ЗАЕС на критично низькому рівні потужності, оскільки через російські обстріли було пошкоджено всі лінії зв’язку Запорізької АЕС з енергосистемою України.
“10 вересня ввечері після відновлення працездатності однієї з цих ліній зв’язку електроживлення власних потреб ЗАЕС стало можливим від енергосистеми України. Отже, було прийнято рішення про відключення енергоблоку №6 та переведення його в найбільш безпечний стан – холодну зупинку. У разі повторного пошкодження ліній зв’язку з енергосистемою, ризик чого залишається більшим, живлення власних потреб ЗАЕС відбуватиметься від дизель-генераторів, термін роботи яких обмежений технологічним ресурсом та обсягами дизельного палива”, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, 7 серпня МАГАТЕ опублікувало звіт про візит до ЗАЕС. У ньому підтверджується, що Росія розмістила “військовий персонал, транспортні засоби та обладнання у різних місцях Запорізької АЕС, у тому числі кілька військових вантажівок на першому поверсі турбінних залів в енергоблоках 1 та 2”.
ЗМІ повідомили, що проект резолюції МАГАТЕ щодо наслідків поїздки місії на Запорізьку АЕС закликає Росію припинити всі дії на ядерних об’єктах України.
За матеріалами: Корреспондент.net.

Рейтинг новости: 
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]