Авторизация
 
 
  • 15:26 – Болгари вимкнули освітлення радянського пам’ятника на підтримку України 
  • 13:20 – Командиров полка “Азова” из Мариуполя освободили из плена (видео) 
  • 10:13 – Великий обмін полоненими: на кого обміняли кума Путіна 

Скорочено і лише для першокласників: у ряді шкіл Ізмаїла пройшли урочисті лінійки

Скорочено і лише для першокласників: у ряді шкіл Ізмаїла пройшли урочисті лінійки

Home1 вересня у школах Ізмаїла пройшли урочисті лінійки, присвячені початку нового навчального року. У зв’язку з військовим станом у країні та згідно з рекомендаціями владою було прийнято рішення внести низку змін до традиційного святкування.
Лінійки проводилися за скороченою програмою, і лише першокласників і учнів 11-х класів.


Цього року набір першокласників проводили ізмаїльські школи, які у перспективі будуть гімназіями із початковою школою. Це – школи № 2, 3, 8, 9, 10, 11, 14, 16 та Український ліцей імені Тараса Шевченка. Школа № 4 ще з 2021 року перепрофільована на початкову школу, відповідно, вона теж набирала перші класи.
Урочисті лінійки для першокласників пройшли на базі місцезнаходження шкіл, а ось навчання, яке стартує вже з 2 вересня, буде організовано на базі лише двох шкіл – 9 та 10. Саме в цих школах обладнано бомбосховища, які відповідають усім нормам та рекомендаціям.


Як було озвучено раніше міською владою, з 1 вересня в Ізмаїлі навчання учнів перших класів буде організовано очно та позмінно завдяки об’єднанню шкіл.

У гімназії № 10 у першу зміну навчатимуться першокласники гімназій № 10, 11, 16 та Українського ліцею (всього 11 класів), у другу зміну – перші класи гімназій № 3, 8 та 14 (всього 5 класів).
У гімназії № 9 у першу зміну підуть першокласники даної гімназії (5 класів), а в другу зміну – перші класи гімназії № 2 і початкової школи № 4 (всього 9 класів).
Навчання учнів старших класів поки проходитиме в режимі онлайн, до особливого розпорядження.


Рейтинг новости: 
теги: Ізмаїл
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]