Авторизация
 
 
  • 17:01 – В Одессе выбирают лучший проект по благоустройству Театральной площади 
  • 14:49 – В Одессе появился бесплатный вай-фай на улицах, который работает во время блэкаута 
  • 12:36 – Стало известно, когда стабилизируется ситуация со светом в Одессе 

Ренійська міськрада продовжує виділяти землю під парковки для вантажівок

Ренійська міськрада продовжує виділяти землю під парковки для вантажівок

Відбулася 28-ма позачергова сесія Ренійської міської ради.

Порядок денний пленарного засідання складався лише з двох питань: про надання дозволу виконавчому комітету міськради на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності за межами села Долинське Ренійської громади Ізмаїльського району; про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в місті Рені у постійне користування Службі автомобільних доріг в Одеській області. Таким чином цей порядок денний фактично став продовженням питання, яке розглядалося на попередній, 27-й сесії Ренійської міськради.
Нагадаємо, що 27-ма позачергова сесія дала згоду на розробку технічної документації із землеустрою для поділу та об’єднання земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності за межами села Орлівка Ренійської громади Ізмаїльського району. На цій території планується розмістити стоянку для великовантажного автотранспорту. Відповідно, головною темою 28-ї сесії також стало оформлення земельних ділянок для аналогічних цілей.
Читайте також: У місті Рені очікується «сміттєва революція» місцевого масштабу

Незважаючи на те, що 28-ма сесія формально обмежилася двома пунктами порядку денного, під час стихійного обговорення депутати міськради порушили цілу низку актуальних питань життєдіяльності громади. Найбільш бурхлива дискусія розгорілася довкола вимушеної оптимізації структури та профільних функцій Ренійської центральної міської лікарні. Зокрема, йдеться про скорочення пологового відділення ЦМЛ, внаслідок чого жінкам Ренійської громади доведеться народжувати лише у перинатальних центрах Ізмаїлу, Одеси та інших міст. Проблема полягає в тому, що пологовий будинок Ренійської ЦМЛ не відповідає державним стандартам, які необхідні для укладення договору з Національною службою здоров’я України (НСЗУ) щодо пакету медичних послуг з допомоги породіллям (за винятком екстрених випадків).
Хоча рішення щодо оптимізації ЦМЛ прийнято вже досить давно, причому на обласному рівні (про що, до речі, наше видання не раз писало), багатьох депутатів міськради обурила необхідність скорочення пологового відділення лікарні, і вони спробували з’ясувати, чи існує можливість зберегти місцевий пологовий будинок.
Про це та про інші питання, які пролунали на сесії, – у наступних публікаціях.
Андрій ПОТИЛІКО
Фото автора

Рейтинг новости: 
теги: Новини
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]