Авторизация
 
 
  • 10:01 – В Одессе памятник Пушкину обрисовали буквами Z и V 

Одесити провели автопробіг на підтримку ЗСУ та до Дня державності України28 липня вперше наша країна відзначала День Української Державності. В цей день у Нерубайській сілький територіальній громаді пройшов автопробіг на підтримку ЗСУ та до Дня державності України.
- 155 днів поспіль ми, українці, захищаємо більш ніж тисячолітню історію нашої державності та доводимо, що ми єдиний і незламний народ! Саме в цей день, ми, Нерубайська сільська територіальна громада, проводимо патріотичний автопробіг на підтримку ЗСУ та заради єднання у прагненні до свободи та самостійності, - Нерубайській сільский голова Олег Мішаглі.
Захід пройшов у Нерубайському, селищі Усатове, Великій Балці, Холодній Балці, садових товариствах «Наті» та об’єднав усіх мешканців цієї громади. Вони з натхненням зустрічали учасників заходу.
Саме це - єдність, взаємна підтримка - є визначальною цінністю українців, що давало наснагу і сили залишатися собою в часи бездержавності й тим паче зараз - під час війни!
- Ми вдячні усім воїнам, які зараз боронять терени нашої країни. Які, не шкодуючи свого здоров'‎я, в окопах, ціною властного життя, виборюють те, щоб ми з вами зараз могли мирно зібратись. Віримо в перемогу. Віримо: Україна буде незалежною, суверенною, розвинутою державою, - наголосив на завершення пробігу Олег Мішаглі.
- Україна є, була і буде! Зі святом!, - відзначили організатори заходу та учасники автопробігу.


Автор: Роман Сучков

Рейтинг новости: 
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
иконка
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]