Авторизация
 
 
 • 17:01 – В Одессе выбирают лучший проект по благоустройству Театральной площади 
 • 14:49 – В Одессе появился бесплатный вай-фай на улицах, который работает во время блэкаута 
 • 12:36 – Стало известно, когда стабилизируется ситуация со светом в Одессе 

Дім Блещунова відкриває виставку легендарного живописця Івана Логвіна

26 липня в Одеському муніципальному музеї особистих колекцій імені О. В. Блещунова відкривається виставка живопису Івана Логвіна (1923-1996) — талановитого митця і педагога, легенди одеського живопису. Він, без сумніву, вважається одним з найбільш вражаючих колористів, що творили у другій половині ХХ століття в Одесі.

Дім Блещунова відкриває виставку легендарного живописця Івана Логвіна

Завдяки підтримці Галини Логвін і у співпраці з колекціонером Євгеном Щербиною музей представить пейзажі, натюрморти і портрети у техніці олійного живопису, акварелі і пастелі різних періодів творчості. Деякі з творів глядач побачить вперше.
Музейники кажуть, що для глядачів ця виставка, перш за все, цікава високою якістю живопису. “Роботи Івана Логвина неймовірно гарні у колористичному плані. Це той справжній, високопрофесійний живопис, від погляду на який немов спадає з очей полуда, і бачиш колір в його повній силі”, — ділиться завідуюча виставками Дому Блещунова Марія Апрятова.

Трепетні коливання колірних поєднань, посилені темпераментним пастозним мазком, який є характерним для техніки автора, — цей живопис обов’язково треба побачити. Всіх прихильників мистецтва і тих, хто хоче в ньому розібратися, ми запрошуємо ознайомитись з творчістю Івана Логвіна. Виставку можна побачити протягом місяця у комунікативно-виставковому просторі музею “Квартира № 6”.

Дім Блещунова відкриває виставку легендарного живописця Івана Логвіна

Заходи, що відбудуться у рамках виставки:
Щовівторка та щочетверга — сеанси Slow Art з екскурсією по виставці з медіатором Марією Апрятовою.
Вчимося дивитися твори мистецтва, записуємо та малюємо свої спостереження в Visual Diary /Сторінка музейного скетчбука (з 15:30 – 16:30)
1 серпня — зустріч з Галиною Логвин, дружиною художника (час уточнюється).
Ексклюзивний недільний вечір в музеї на Drink and Draw Odessa — малюємо натуру у дворику музею з відвідуванням виставки і келихом вина (стежимо за оновленнями дат заходів спільноти Drink and Draw Odessa).

 


Источник - Культурометр
Рейтинг новости: 
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
теги: Анонс
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
иконка
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 • Комментируют
 • Сегодня
 • Читаемое
Мы в соцсетях
 • Facebook
 • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]