Авторизация
 
 
  • 10:01 – В Одессе памятник Пушкину обрисовали буквами Z и V 

В Україні відкрився Гіпермаркеті культури для підтримки мистецтва

В Україні запустили унікальний онлайн-магазин культурних подій та послуг — Гіпермаркет культури для підтримки мистецтва. Тут зібрані пропозиції від культурних інституцій та підприємців з великих та маленьких міст, щоб показати, якою несподіваною та натхненною може бути культура.

В Україні відкрився Гіпермаркеті культури для підтримки мистецтва

Тут можливо дослідити феномен сквотингу в Києві, навчитися танцювальних рухів під джазову музику або ж орендувати кінотеатр для компанії. Обрати можна за містом, датою, категорією та форматом проведення.

«Гіпермаркет також стане додатковою платформою для креативних підприємців, які зможуть продавати свої консультації та майстер-класи. Проєкт покликаний об’єднати ринок креативних послуг та надати творчим спеціалістам й інституціям більше можливостей під час пандемії та після» — коментують організатори з Port.agency.

В Україні відкрився Гіпермаркеті культури для підтримки мистецтва

Зареєструватися на платформі й викласти свій лот може будь-хто: представники музеїв, театрів, бібліотек, музичних гуртів, громадських організацій чи власних культурних ініціатив. Головне — цікавий формат, який відгукнувся б широкій аудиторії, а вона й собі включилася до розвитку української культури.

В Україні відкрився Гіпермаркеті культури для підтримки мистецтва

До Гіпермаркету культури вже приєдналися Музей етнографії та екології Карпатського краю з Яремче, Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки, m.EHUB з Маріуполя, Державний історико-культурний заповідник міста Острога, Ethno Contemporary Ballet з Харкова. Також київські ініціативи — KINO42, Їzhakultura, Radioballet, IST Publishing.

Проєкт виник на початку карантину, щоб підтримати культурних діячів, та масштабувався завдяки програмі Дім Європи.

 


Источник - Культурометр
Рейтинг новости: 
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
теги: Новости
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
иконка
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]