Авторизация
 
 
  • 16:54 – Жнива-2024: на Одещині зібрали понад 1,5 млн тонн зерна 
  • 13:43 – На пляже под Одессой открылся мини-парк динозавров 

Місцеві ради зможуть законно фінансувати підрозділи Сил оборони

закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з підтримки сектору безпеки і оборони України».
«Нарешті прийнято 9559д, який дозволяє місцевим радам фінансувати підрозділи сил оборони на період воєнного стану», – повідомив  народний депутат Ярослав Железняк.

За прийняття закону у цілому проголосували 303 парламентаріїв.
Документ зокрема додає у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні» пункт про те, що на пленарних засіданнях сільської, селищної, міської ради можуть вирішуватися питання «надання фінансової та матеріальної підтримки сектору безпеки і оборони у період дії воєнного чи надзвичайного стану, затвердження місцевих програм підтримки сектору безпеки і оборони».
Відзначимо, що Закон не лише дозволяє громадам закуповувати необхідне для Сил оборони обладнання, але і легалізує дії громад, які робили це і до його ухвалення під час дії воєнного стану.
Чекаємо на підпис президента та набрання Законом чинності.
Читайте також: Україні передадуть доходи від заморожених російських активів

Рейтинг новости: 
теги: Новини
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]