Авторизация
 
 
  • 20:56 – Одесситы продолжают требовать от Одесской мэрии помогать военным (фото) 
  • 18:01 – Блэкаут в Украине возможен по двум причинам, - министр энергетики 

Фотохудожник з Кілії змінює обличчя українського Придунав’я

Alex Salló) представив серію патріотичних логотипів українських міст, розташованих на березі Дунаю, які останній час потерпають від російських обстрілів.
Свої роботи Олексій назвав «Незламана Бессарабія».
Ця серія змінює стале уявлення про міста українського Придунав’я.
«Час у якому ми живемо змінює уявлення про багато речей. І громади, які раніше асоціювалися з Новаком, юшкою, тихими вечорами і галасливими святами, сьогодні знаходять нові, до цього не властиві їм якості», – відповів Олексій, коментуючи претензії до того, що у цих світлинах присутня агресивність .

Фотохудожник з Кілії змінює обличчя українського Придунав’я


Незламана Бессарабія, фото: salloalex
Щодо того, чому саме ці міста обрав фотохудожник для створення логотипів, він пояснив, що «це міста у яких до кожної ночі готуються як до важкого іспиту. Міста в яких сигнал повітряної тривоги перестав бути просто звуковим фоном, до якого звикли під час війни. Сьогодні ці міста є буквально на лінії вогню.
Я жодним чином не намагаюся розділити на більш-менш гідних, просто там зараз найгарячіші точки в Південній Бессарабії».


Фотогалерея к новости:
{photos}


Рейтинг новости: 
теги: Вилково
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]