Авторизация
 
 
  • 11:14 – Фотохудожник з Кілії змінює обличчя українського Придунав’я 
  • 19:40 – Генсек ООН закликав реформувати Раду Безпеки ООН 

Болград прощається із загиблим Героєм

Болград прощається із загиблим Героєм

Сьогодні в Болграді проводжають в останню путь морського піхотинця старшого сержанта Віталія Шрубковського. Як повідомляє кореспондент «Топора», десантник загинув в боях на півдні України.
44-річний захисник України загинув 7 жовтня у бою з російськими загарбниками, звільняючи Херсонську область від окупантів.
Віталій народився 31 березня 1978 року у смт Летичів Хмельницької області. 1998 року був призваний на строкову військову службу у 1 аеромобільну дивізію Збройних Сил України (м. Болград). У вільний від виконання військових обов’язків час десантник був одним з учасників вокально-інструментального ансамблю 45 аеромобільної бригади. Пісні колективу (авторства ще одного учасника ансамблю Валерія Попи (Бесарабського) співали десантники всієї України.

Згодом  Віталій став військовослужбовцем за контрактом, проходив службу в 45 аеромобільній бригаді, 79 окремій десантно-штурмовій бригаді, частинах морської піхоти. Віталій Шрубковський брав участь в операції з підтримки миру у складі багатонаціональних сил IFOR, міжнародних миротворчих місіях ООН в Сьєрра-Леоне та Ліберії.
Починаючи з 2014 року старший сержант Віталій Шрубковський виконував завдання щодо захисту нашої держави на різних напрямках. У цьому місяці він прийняв свій останній бій.
Поховають Героя у Болграді, де живе його родина, з військовими почестями.


Рейтинг новости: 
теги: Болград
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]