Авторизация
 
 

У "Москви" нові сусіди
Збройні Сили України вранці 20 червня завдали удару по вкраденим росіянами у березні 2014 року буровим платформам «Чорноморнафтогазу» в Чорному морі.
У 2014 році ці бурові вежі перебували у територіальних водах України на Одеському газовому родовищі. На той момент вони стали досить легкою здобиччю агресора і були переміщені у грудні 2015 року до Голіцинського родовища біля узбережжя Криму.
Вдала атака ЗСУ викликала шквал «праведного гніву» та спричинила неабиякий переполох на росії. «Як так! Яке право має Україна обстрілювати «Мирні об’єкти росії!!!».
«Атака української влади на вежі «Чорноморнафтогазу» розв'язала руки російської федерації» – із такою заявою виступив депутат державної дури рф від республіки Крим михайло шеремет. За його словами, найближчим часом буде завдано удару у відповідь по центрах прийняття рішень в Україні.
Слідчий комітет російської педерації порушив кримінальну справу за фактом обстрілу Збройними Силами України платформи газовидобувної вежі кримського підприємства, розташованої в акваторії Чорного моря. У прес-службі відомства заявили, що «в рамках кримінальної справи призначено необхідні експертизи, встановлюються всі обставини цього злочину, а також особи з числа українських силовиків, причетні до його скоєння».
Якось вже всі звикли до повної відсутності навіть натяків на совість у злочинної російської влади, але інколи вже просто «через край»…
По-перше, нешановні недрузі, ці платформи ви вкрали в України. Ось це стовідсотковий факт і стовідсотковий злочин.
По-друге, саме ви, російські злочинці, перетворили вкрадені нафтові платформи на військові об’єкти. Бо на цивільних об’єктах не розміщуються військові окупаційні гарнізони та засоби електронної розвідки.
Ще у 2019 році координатор групи «Інформаційний опір» Костянтин Машовець заявляв, що українські платформи для видобутку нафти та газу на Чорноморському шельфі були переобладнані агресором у військові об'єкти для контролю над захопленими активами України.
«На бурові платформи було закуплено та встановлено системи спостереження за надводною обстановкою. Встановлені системи спостереження типу «Нева-БС» призначені для радіолокаційного виявлення та супроводу кораблів, суден та цілей, що літають на малих висотах. У РЛС реалізовано прийом та перехоплення даних по каналах міжнародної автоматизованої системи ідентифікації суден (Automatic Identification System), яка підлягає обов'язковому використанню всіма країнами, що входять до Міжнародної Морської Організації», – йдеться у заяві.
Експерти також зазначали, що таке розміщення систем та конфігурація точок розташування бурових платформ забезпечують російській федерації практично повний контроль за трафіком комерційних суден та військових кораблів, що йдуть у порти України.
Відомо також, що на деяких нафтовидобувних платформах рф розміщує установки гідроакустичного контролю за підводною обстановкою. Такі системи було розміщено на платформі МСП-4 Голіцинського родовища в 61 км від мису Тарханкут, МСП-17 Штормового родовища в 72 км від цього ж мису, та на БК-2 Одеського родовища в 66 км на північний схід від острова Зміїний.
Отже, Україна мала і має повне право знищувати окупантів у будь-який спосіб та всіма доступними засобами. Наші вітання ЗСУ та величезна подяка за вправність та мужність у почесній справі захисту України від злочинців «другої армії світу» країни, яку путін перетворив на осередок зла.
Російським окупантам не буде спокою ні на землі, ні в небі, ні на морі. Що б і скільки б не брехали скажені собаки, «караван» майбутньої перемоги України вправно йде до своєї мети.
Матеріал: "Цензор.нет"

Рейтинг новости: 
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
иконка
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]