Авторизация
 
 

Бурхлива уява фурії у розшуку: як Альона Шевцова намагалася зірвати «Ladies Lunch»



Про спробу провокації під час жіночого заходу «Ladies Lunch» повідомив у своєму Facebook Дмитро Вербицький. За його словами, інцидент стався у перший день весни під час події, організованої Христиною Ільницькою. Інформація про місце та час проведення заходу була відкрито оприлюднена у Facebook та в приватних групах.
Як стверджує автор допису, особливу увагу до заходу проявила Альона Шевцова — особа, яка, за наявною інформацією, перебуває у розшуку та під санкціями України і нині знаходиться в Об’єднаних Арабських Еміратах.
- Попри те, що участь потребувала попереднього підтвердження, на захід несподівано завітали дві дівчини без запрошення. Компанія, нічого не підозрюючи, привітно прийняла нових учасниць. Далі події розгорталися за класичним сценарієм дешевого детективу: спершу адміністрація ресторану виносить Христині букет та запечатану картину від Шевцової. Щойно Христина торкнулася пакування, «випадкові» гості миттєво дістали телефони для зйомки. План провалився: впізнавши стиль фейкових «подарунків» Альони, Христина просто відмовилася розгортати пакунок та розсміялася, - розповів Дмитро Вербицький.
У своєму дописі Дмитро Вербицький також зазначає, що поведінка двох жінок викликала підозру в учасниць заходу: вони нібито уникали фотографування та плуталися у відповідях щодо місця навчання і причин небажання зніматися. За його словами, ситуація не переросла у конфлікт, а захід відбувся у запланованому форматі.
- Чергова невдала провокація це лише верхівка айсберга. Поки Альона Шевцова переховується в ОАЕ від українського правосуддя, її «бурхлива уява» продовжує генерувати схеми, масштаб яких давно вийшов за межі дрібних капостей. Кожна така «вистава» з квітами, картинами чи «випадковими гостями» — це свідчення агонії особи, яка втратила реальну владу в Україні, але зберегла награбовані кошти. Замість того, щоб піти на угоду зі слідством, сплатити багатомільйонні податки та допомогти ЗСУ вона витрачає ресурси на фінансування приватних армій ботів, дрібну помсту, псевдо-активістів та корумпованих чиновників, - додав Дмитро Вербицький.

Рейтинг новости: 
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
иконка
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]