Авторизация
 
 
  • 15:26 – Болгари вимкнули освітлення радянського пам’ятника на підтримку України 
  • 13:20 – Командиров полка “Азова” из Мариуполя освободили из плена (видео) 
  • 10:13 – Великий обмін полоненими: на кого обміняли кума Путіна 

В Болграді театр нарешті потрапив до глядача (фото)

В Болграді театр нарешті потрапив до глядача (фото)

HomeВ Болграді відбулася довгоочікувана прем’єра, повідомляє кореспондент «Топора».
На літній сцені першого жилого містечка творчий колектив Болградської самодіяльної театральної студії «ОнгЪл» подарував глядачам свій новий спектакль «Маленька українська кУмедія» за мотивами комедії Миколи Куліша «Отак загинув Гуска».


Наполеглива підготовка артистів, хвилювання режисера Серафима Савченка та всього творчого колективу окупилися сторицею – глядячи віддячили «ОнгЪлу» щирими емоціями та бурхливими оплесками. Прем’єра вдалася, не дивлячись на те, що виставі прийшлося пройти нелегкі випробовування як війною, так і погодою (спектакль переносили два рази).
Театральний колектив як завжди працював на громадських засадах, але спектакль був присвячений Збройним Силам України та був благодійним. Кожен охочий міг зробити благодійний внесок, якій піде на закупівлю дрона для болградських морпіхів. Врешті-решт вдалося зібрати понад три тысячі гривен, які були передані волонтерам.
Відзначимо, що артисти готували прем’єру протягом всього літа. Ця виставав стала революційною для колективу, бо це перший спектакль «ОнгЪл» українською мовою. Також артисти вперше грали на сцені просто неба.


Додамо, що саме з цією виставою болградські актори планують взяти участь у Міжнародному театральному фестивалі в Болгарії. Для, цього з допомогою працівників Одеського обласного Центра болгарської культури в місті Болград вже зроблений переклад спектаклю на болгарську.


Фотогалерея к новости:
{photos}


Рейтинг новости: 
теги: Болград
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]