Авторизация
 
 

Одеські військові озвучили, яким регіонам загрожують іранські дрони-камікадзе

Одеські військові озвучили, яким регіонам загрожують іранські дрони-камікадзе

Не всі регіони України можуть бути обстріляні за допомогою безпілотних літальних апаратів іранського виробництва «Шахід-136». Тактико-технічні характеристики цих дронів-камікадзе обмежили географію їхнього застосування російськими військами, заявила голова Об’єднаного координаційного прес-центру сил оборони півдня Наталія Гуменюк.

За її словами, попередньо безпілотники «Shahid-136» здатні завдавати ударів на відстані максимум 2,5 тисячі кілометрів від місця базування.
«Тактико-технічні характеристики дають можливість дронам віддалятися від бази приблизно на 2,5 тис. км. Це означає, що під загрозою лише південні регіони України, в які вони можуть прямувати з тимчасово окупованої території», – зазначила Гуменюк.
Вона зазначила, що російські війська почали застосовувати дрони-камікадзе відносно нещодавно і фахівцям доводиться вивчати не лише їхні тактико-технічні характеристики, а й особливості застосування.
Читайте також: Військові пояснили причини прориву дронів-камікадзе до Одеси

За попередніми атаками на об’єкти Одеської області відомо, що зазвичай дрони використовуються групою в два-три апарати. Відносно невеликі розміри ускладнюють їхнє знищення в русі на ціль. Хоча сили ППО південного регіону неодноразово збивали Шахиди-136 над Чорним морем.

Рейтинг новости: 
теги: Новини
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]