Авторизация
 
 
  • 17:01 – В Одессе выбирают лучший проект по благоустройству Театральной площади 
  • 14:49 – В Одессе появился бесплатный вай-фай на улицах, который работает во время блэкаута 
  • 12:36 – Стало известно, когда стабилизируется ситуация со светом в Одессе 

В Ізмаїлі збирали донати на дитячу кімнату для переселенців

В Ізмаїлі збирали донати на дитячу кімнату для переселенців

HomeВ Ізмаїлі на спортмайданчику біля Діорами 17 вересня відбулася дружня благодійна гра з волейболу. Ініціаторами її проведення виступила молодіжна організація «Ротаракт Ізмаїл», яка є відгалуженням громадської організації «Ротарі клуб Ізмаїл» та працює під її керівництвом.
Зазначимо, це не перший благодійний захід, який проводить Ротаракт. Раніше, 30 липня, молодіжна організація провела матч із футболу. Його головною метою став збір коштів на купівлю медичних матраців для функціональних ліжок Ізмаїльського прикордонного шпиталю.

Цього разу Ротаракт збирав кошти на обладнання дитячої кімнати відпочинку та розвитку для дітей внутрішньо переміщених осіб, які мешкають на базі гуртожитку Ізмаїльського державного гуманітарного університету. За словами президента Ротаракт-клубу Ізмаїл Валерії Шульги, планується закупити м’які меблі, розвиваючі іграшки, телевізор та інше.

Двох команд-суперниць, як минулого разу, не було. Гравцями в основному стали учасники Ротаракту.

Поки йшла гра, присутні і глядачі могли донатити у спеціальну урну, встановлену перед майданчиком. Зробити це можна було або кинувши готівку, або безготівково – перевівши кошти на карту організації за допомогою спеціального QR-коду.

Оскільки гра була дружньою, обійшлося без переможців та програвших. Однак головної мети цього благодійного проекту досягнуто – кошти на обладнання дитячої кімнати відпочинку для дітей-переселенців було зібрано.

Рейтинг новости: 
теги: Ізмаїл
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]