Авторизация
 
 

В Одесі – відразу дві театральні прем’єри про Остапа Бендера

В Одесі анонсовули відразу дві театральні прем’єри по текстах легендарних Ільфа і Петрова про пригоди культового авантюриста Остапа Бендера.

В Одесі – відразу дві театральні прем’єри про Остапа Бендера

Так, 10-го квітня – перший показ мюзиклу “Дванадцять стільців” в Одеському театрі музичної комедії. Постановку присвячено пам’яті народного артиста України Миколи Завгороднього.

“Остап Бендер з Іполитом Матвійовичем Вороб’яніновим шукають фамільні коштовності, які покійна теща Вороб’янінова сховала в одному із стільців столового гарнітура. Паралельно з ними пошуками скарбів займається панотець Федір, якому ця страшна таємниця була відкрита на сповіді. Історія двох аферистів, що пустилися на пошуки діамантів мадам Пєтухової, і до цього дня користується шаленим успіхом у читачів і глядачів.

В Одесі – відразу дві театральні прем’єри про Остапа Бендера

Ім’я Остапа Бендера, великого комбінатора, стало прозивним, а сам роман розійшовся на цитати і витримав сотні успішних перевидань і сценічних втілень, – ось так описують в театрі прем’єру. – Наш театр вперше звертається до цього матеріалу і, сподіваємося, розставить свої акценти в знайомих і улюблених для всіх текстах. На вас чекають яскрава акторська гра, дотепні ходи, режисерські знахідки, прекрасна музика і…. захоплюючий сюжет. Блиск!”

В Одесі – відразу дві театральні прем’єри про Остапа Бендера

А вже 15-го жовтня можна буде побачити продовження історії – на сцені Одеського академічного українського театру ім. Василька. Тут готують «Золоте теля» в жанрі авантюра на 2 дії. Автор інсценування – відомий київський драматург, співорганізатор культувого фестивалю “Тиждень актуальної п’єси” Олексій Дорічевський. Режисер-постановник – головний режисер театру, відомий своїм епатажем Максим Голенко. Музичне оформлення – Вадим Бессараб.

Ось як в самому театрі описують прем’єру: “«Коли я бачу це нове життя, ці зрушення, мені не хочеться усміхатись, мені хочеться молитись!» «Золоте теля» І. Ільф та Є. Петров
Шахрай і авантюрист Остап Бендер продовжує мріяти про збагачення . Цього разу в компанії трьох дрібніших злочинців: Шурою Балагановим, старим крадієм Михайлом Паніковським та водієм Адамом Козлєвичем – Остап починає полювати аж за цілим мільйоном рублів радянського “підпільного мільйонера” Олександра Корейка. В успіху він не сумнівається, адже знає «400 порівняно чесних способів» це зробити. Але чи стануть авантюристи щасливими, чи буде їм що «пилити» і ділити, чи володіння заповітним мільйоном допоможе реалізуватися, чи здійсниться нарешті Остапова мрія всього життя – еміграція в Ріо-де- Жанейро, дізнаєтеся на виставі!

В Одесі – відразу дві театральні прем’єри про Остапа Бендера

Основним місцем, де розгортатимуться події, є місто Чорноморськ, але нехай вас не вводить в оману топонім, бо насправді ж йдеться про нашу Одесу з її Приморським бульваром і пам’ятником (Дюку), який усіх зустрічає! Також на вас чекає зустріч з одеситами Ієхієл-Лейб Файнзільбергом (Ільфом) і Євгеном Петровичем Катаєвим(Петровим)! Так-так, іронічні автори тексту існують на нашій сцені разом зі своїми героями.

І хоч цій історії виповнилося 90 років, але поки живуть на світі харизматичні комбінатори і люди, які готові ними зачаровуватися, вона залишатиметься впізнаваною і актуальною”.

Квитки вже є в касах театрів та у квиткових операторів міста.

Фото: Одеський театр музкомедції. Одеський український театр ім. Василька. Фейсбук

 


Источник - Культурометр
Рейтинг новости: 
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
теги: Анонс
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
иконка
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Пройдите авторизацицию через Facebook, чтобы оставить комментарий.
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter

Актуальные новости Одесской области в одной новостной ленте информационного агентства «Юг-Информ»

Самые свежие и интересные новости Одессы и городов и районов Одесской области. На нашем сайте вы сможете узнать новости Южного, Черноморска, Бедгород-Днестровского, Измаила. Все, чем интересны сегодня Арциз, Килия, Татарбунары, Болград, Тарутино вы сможете узнать на сайте нашего новостного агентства.

Новости политики и культуры, общественная жизнь и здравоохранение, право и криминал, громкие события и происшествия - все это не останется незамеченным в нашей новостной ленте.

Наша цнль - объективное освещение события, которые происходят в южном регионе. Если у вас есть интересная новость и вы хотите, чтобы она появилась на нашем сате, пишите нам через форму обратной связи или на почту [email protected]